hollister sydney hollister australia
     
Hakkımızda
     
Referanslarımız
     
İletişim
 

     
         
    

 
 
 
 
     
  Enerji Grup Mühendislik San ve Tic. Ltd. Şti.  
 
Orhantepe Mah. Zeybek Sok. Manolya apt. No:11/B
Cevizli-Maltepe/ İstanbul..
 
  Tel:   0216 459 47 99  
Fax: 0216 459 46 99
 

      Enerji Grup Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetinin yanı sıra her zaman en kaliteli ve en yeni teknolojideki malzemeleri sunarak doğru ve teknik çözüm hedefleyerek hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

         Tecrübeli teknik kadrosuyla ısıtma - soğutma - havalandırma tesisatları proje, mühendislik hizmetleri ve taahhüt konularında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

        Firmamız, müşterilerimizin ısıtma, soğutma, havalandırma, proses ve klima gibi her türlü mekanik tesisat işlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projelendirme ve bütçelendirme çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır.  

        Kaliteli ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

        Deneyimli teknik kadromuz tarafından yapılan sistemler, projenin tamamlanmasından sonra test ve devreye alma işlemleri yapılır, teknik personel eğitimi, iş güvenliği talimatnameleri, as bulid projeleri verilerek her türlü danışmanlık hizmetleri de  üstlenilerek anahtar teslimi olarak müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

 

Taahhüt hizmetleri;  

  • Klima Tesisatı
  • Isıtma Tesisatı,
  • Havalandırma tesisatı,
  • Yangın Söndürme-sprinkler tesisatı,
  • Sıhhi Tesisat,
  • Otomatik Kontrol ve Bina Yönetim Sistemleri,
  • Basınçlı Hava ve Vakum Sistemleri,
  • Su Filtreleme ve Arıtma Sistemleri,
  • Endüstriyel Borulama ve Ekipman montajı
  • Komple Sanayi tesisi montajı konularında ;

         Malzeme temini,  İmalat – montaj, Test çalışmaları, İşletmeye alma, Teorik ve pratik personel eğitimi ile; İsteğe bağlı ek sözleşme kapsamında " İşletme, servis ve bakım hizmetleri "  vermektedir,

        Proje ve Danışmanlık hizmetleri:

Banka şubeleri, Mağazalar, Ofisler , Alışveriş merkezleri, Villa - konut, Fabrika, Endüstriyel Tesisler ve mekanik tesisatın ihtiyaç olduğu her yapıda,

-          Proje Oluşturulması ve hesapları;

-          Sistem seçimi;

-          Ekipman seçimi,

-          Keşif özeti ve yatırım maliyetinin tesbiti,

-          Uygulama kontrolü ve Müşavirlik hizmetleri,